ZNN - začiatok   Kto sme, čo sme Kto netuší s nami, tuší proti nám! Naše stanovy (nie vaše) Archív, v ktorom si zvesela archívujeme
 
  O funkcionárovi
  Členstvo:

Pár slov k členstvu

Osádka ZNN:
  - TopMenežDement
  - Funkcionári
  - Členovia

Členské


Chcem byť:
funkčný člen
nefunkčný člen

PrezývkaJana
Funkciazástupkyňa Perinbabky a vecí zasnežených
Funkčný od03.03.2003
Mesto, kde sa
najčastejšie zdržuje
Bratislava

(Ne)resti
--------------
SME TAKÉ AKÉ SME - tak ja som aká som a resti a neresti je u mňa veľa. Slabost mám napríklad pre bielu čokoládu, ale dobrú, čínske jedlá, Fragolu :), zmrzlinu od Ticheho z Viedne.
Potrebujem k životu priateľov, ktorých mám, myslím, veľa. Potrebujem e-mail a Skype, aby som si s priateľmi, čo sú ďaleko, mohla písať a telefonovať, lebo mi chýbajú. Pre mojich priateľov - mám vás všetkých rada!!!

Prečo je v ZNN
tým čím je?
--------------
Lebo som starší ročník -dôchodkyňa- vyrastala som na filme Perinbaba a milujem zimu a sneh. Milujem klip od Wham - Last Christmas (kto pozná, všetko pochopí) - to je moja vysnená dovolenka, okrem snu MALEDIVY.

Čím mu ZNN
obohacuje život?
--------------
Mám funkciu, i keď v mladších rokoch som mala nejakú, ale tie radšej nespomínať. Ale v podstate ani netuším, ale možno niekedy to vytuším.

Čo ešte o sebe napísal
--------------
Som strasna potvora :). © 2002-2009 ZNN - Združenie nič netušiacich  [ znnzavináčznnbodkask ] [ nastaviť ako homepage ] [ pridať k obľúbeným ]